ABOUT US

Bir bakışta Bb Wooden Group

Bb Wooden Group olarak 2015 yılında ahşap tutkumuzla başladığımız yolculuğumuz, kesme tahtaları tasarlayıp üretmekle başladı.

Bugün, Bb Wooden Group çatısı altında ahşap sunum tahtaları, ahşap kesme tahtaları , ahşap buklet sepetleri , ahşap buklet ürünleri , ahşap karşılama tepsileri, ahşap valizlikler, ahşap uyarı levhaları, ahşap hotel ürünleri, ahşap bardak altlıkları gibi geniş bir ürün yelpazesi sunmaktan gurur duyuyoruz.

Hotel ürünleri üretiminde kendini kanıtlamış firma olmamız ile birlikte hotel ekipmanları satışında güçlü bir tedarikçi konumuna gelmiştir. Hotel & Restaurant & Cafe ‘ler için ahşap ürün haricinde ihtiyaç duyulan tüm ürün ve ürün gruplarının satışını gerçekleştirmekteyiz.  

400 m2’lik modern üretim atölyemizde, iş gücüne katkı sağlayarak istihdam fırsatları yaratmaktan mutluluk duyuyoruz. Bb Wooden Group olarak, Bb Wooden Toys, Bb Wooden Design, Bb Wooden Promo ve Bb Wooden Industrial Solution olmak üzere dört ana alanda faaliyet gösteriyoruz ve ürünlerimizi toplam 8 ülkeye ihraç ediyoruz.

Müşterilerimizin bize duyduğu güveni hissettiğimiz her an, ahşap kullanarak hayata geçirdiğimiz her ürünle kalitemizi ve yaratıcılığımızı en üst düzeye çıkarmaya çalışıyoruz. Gelecek hedeflerimiz doğrultusunda müşteri memnuniyetini ve kalite standartlarımızı her zaman ön planda tutuyoruz.

Vision

”Ahşap ürün üretiminde etik prensipleri ve kaliteyi ödün vermeden öncü bir gelecek için çalışırken; çevre ve insan duyarlılığı olan güvenilir bir küresel şirket olmak.”

Mission

Bb Wooden Group, ahşap Hotel & Restaurant & Cafe ürünleri üretiminde dünya pazarında önde gelen üreticiler arasında yer almayı misyon edinmiştir.

Translate »